Główny » Jak wybrać brokera Forex? » Wybierz brokera – poznaj opinie o Tradeallcrypto

Wybierz brokera – poznaj opinie o Tradeallcrypto

W okresie jeszcze bardziej rosnącego zainteresowania inwestycjami internetowymi, a w szczególności kryptowalutami, warto przyjrzeć się ofertom tym znanych i wg opinii inwestorów, rzetelnych brokerów, takich, jak Tradeallcrypto. W czasach, kiedy coraz więcej naszych aktywności odbywa się właśnie w Internecie, przeniesienie działań giełdowych i na tą płaszczyznę wydaje się oczywistym posunięciem. W dobie pandemii koronawirusa, wiele internetowych instytucji zaobserwowało znaczny wzrost zainteresowania, nauczyliśmy się pracować, kupować, a nawet spotykać się z przyjaciółmi online. Nie inaczej jest w przypadku inwestycji internetowych, które również zarejestrowały zdecydowany wzrost zainteresowania. Jeżeli tak jak wielu innych, postanowiliście skierować swoje fundusze na drogę internetowych inwestycji, warto sprawdzić dostępne opinie o Tradeallcrypto – jednego z najpopularniejszych serwisów brokerskich. Przygotowując się odpowiednio do inwestycji, poznając techniki, czytając materiały analityczne czy szkoleniowe, upewnisz się, że Twoja przygoda z handlem kryptowalut będzie rozsądna, i przemyślana, dzięki czemu możesz uniknąć niepotrzebnego ryzyka. W naszej opinii Tradeallcrypto to miejsce godne uwagi w przypadku zarówno początkujących inwestorów, jak i tych doświadczonych ekspertów. Zanim jednak zaczniesz inwestycje, poznaj kilka ciekawostek i informacji, które ułatwia Ci start w Tradeallcrypto. 

Rejestracja w Tradeallcrypto a oszuści

W celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji, rejestracja w serwisie Tradeallcrypto jest dwustopniowa. Oznacza to, że po wstępnej rejestracji za pomocą adresu email, nastąpi drugi etap, czyli weryfikacja kilku dokumentów. Tradeallcrytpo, jak każda inna instytucja finansowa, podlega prawom i regulacjom europejskim zgodnie z polityką AML (Anti Money Laundering, czyli przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy) i KYC (Know Your Client, czyli polityka znajomości klientów). Każdy inwestor może posiadać tylko jedno konto w serwisie. Dodatkowo, aby otworzyć konto, potencjalny inwestor musi być pełnoletni. Oczywiście pieniądze wpłacane do Tradeallcrypto w formie depozytu muszą pochodzić z legalnych źródeł, nie toleruje się prób „prania brudnych pieniędzy”, czyli wprowadzania pieniędzy pochodzących z działalności przestępczych. Aby mieć pewność, że te warunki, uwzględnione również w Regulaminie serwisu, są spełnione, firma stosuje właśnie dwustopniową rejestrację, wymagając przy tym przedstawienia skanów następujących dokumentów:

  • Dowodu tożsamości – paszportu,
  • Potwierdzenia aktualnego adresu zamieszkania. W tym celu można przedstawić np. skan rachunku za wodę (nie starszego niż trzy miesiące od daty rejestracji),
  • Skan karty kredytowej. Podczas rejestracji inwestor otrzyma dokładne wytyczne, dotyczące skanu karty tak, aby zapewnić sobie jak największe bezpieczeństwo.

Przedstawienie wyżej wymienionych dokumentów dla uczciwego inwestora nie powinno stanowić żadnego problemu, skutecznie jednak odstrasza i demaskuje wszelkich próbujących otworzyć konto w Tradeallcrypto oszustów. 

Informacje o Tradeallcrypto

Wiedząc już, co czeka inwestorów podczas procesu rejestracji, przyjrzyjmy się teraz ofercie i możliwościom, czekającym na aktywnych traderów. Tradeallcrypto to internetowy serwis brokerski, który swoją działalność rozpoczął w 2008 roku. Od tego czasu zdobył wielu lojalych klientów w całej Europie. Strona internetowa serwisu, zawierająca najwięcej informacji o Tradeallcrypto, dostępna pod adresem https://tradeallcrypto.org/pl/ występuje w czterech wersjach językowych – polskiej, angielskiej, rosyjskiej i niemieckiej. Spośród brokerów oferujących inwestycje w kryptowaluty, Tradeallcrypto przedstawia jedną z najkorzystniejszych ofert. Inwestorzy mają do wyboru pięć różnych kont inwestycyjnych, a wyboru poszczególnego konta można dokonać poprzez wpłatę odpowiedniej wysokości depozytu. Co ciekawe, a na pewno korzystne dla inwestorów, przy wpłacie depozytu każdy z traderów otrzyma bonus powitalny o wartości nawet do 150 % wartości depozytu do wykorzystania na swoje transakcje. Informacje o Tradeallcrypto dotyczące regulaminu i polityki prywatności, konieczne do zaakceptowania przy rejestracji w systemie, znajdują się części „O nas” strony internetowej. Konto inwestycyjne można zasilić na kilka sposobów, między innymi za pośrednictwem karty kredytowej, przelewu bankowego, systemu WebMoney, a nawet przy użyciu waluty Bitcoin. Transakcje, inwestycje i handel kryptowalutami odbywają się za pośrednictwem znanej, nowoczesnej platformy MT4 – MetaTrader 4. Informacje Tradeallcrypto dotyczące działania platformy, czyli krótkie szkolenie z jej podstawowych funkcji są dostępne dla każdego z inwestorów w ramach bonusu do konta inwestycyjnego. 

Wypłaty z Tradeallcrypto

Jak już wspomnieliśmy, Tradeallcrypto ceni swoich inwestorów i uważa ich bezpieczeństwo za najwyższy priorytet. Między innymi z tego właśnie względu wypłaty z Tradeallcrypto są objęte dodatkowymi zabezpieczeniami. Aby złożyć depozyt w Tradeallcrypto, można skorzystać z kilku dostępnych opcji: płatności kartą, przelewu bankowego, systemu płatniczego, a nawet Bitcoin. Warto przemyśleć, czy taka metoda będzie nam na dłuższą metę odpowiadała, ponieważ wypłaty z Tradeallcrypto będą zawsze dokonywane za pomocą tej samej metody, jaką dokonano wpłaty, aby mieć pewność, że trafią właśnie do inwestora. Dodatkowo, w zależności od standardu posiadanego konta inwestycyjnego, trader może się spodziewać wypłat:

  • Na standardowych warunkach,
  • Wypłat przyspieszonych,
  • Wypłat z najwyższym priorytetem.

Jak nie dać się oszukać w Tradeallcrypto

Inwestycje internetowe, a szczególnie te w kryptowaluty kuszą zyskiem i przyciągają wielu inwestorów, ale i wiele nieuczciwych osób, chcących skorzystać z niewiedzy inwestorów. Aby zapobiec oszukaniu, warto zadbać o kilka podstawowych zabezpieczeń. Tradeallcrypto chroni dane osobowe swoich inwestorów za pomocą certyfikatu SSL. To, co dalej Ty zrobisz z tymi danymi, w dużej mierze wpływa na bezpieczeństwo Twoich inwestycji i Twoich funduszy. Przede wszystkim, warto zadbać o bezpieczeństwo swoich haseł. Pamiętajcie, że wszystkie informacje, które udostępniacie w Internecie, mogą stanowić wskazówkę dla oszustów np. podających się za analityków czy doświadczonych inwestorów. Bądźcie więc ostrożni korzystając z rad i wskazówek niezweryfikowanych osób na forach. 

Kierując się rozwagą i podejmując przemyślane transakcje przy dokładnej ocenie ryzyka, możecie w dość prosty sposób zarobić spore pieniądze. W razie wątpliwości, warto poprosić o opinię doświadczonego, sprawdzonego analityka.

Check Also

Opinie o Lexatrade – warto wiedzieć przed inwestycją

Opinie o Lexatrade – warto wiedzieć przed inwestycją

Rok 2020 okazał się dla nas wszystkich pełen nieoczekiwanych zmian i konieczności dostosowania się do …

Leave a Reply

Your email address will not be published.